Mikrotik koolitused

Avaleht / Uudised / Mikrotik koolitused

Mikrotik võrgutehnoloogia koolitused!

Viime läbi Mikrotik võrgutehnoloogia koolitusi.
Tänu oma tarkvara suurele funktsionaalsusele ning seadmete mõistlikule hinnale on MikroTik seadmed väga levinud. MikroTik’i kliente on praktiliselt kõikides riikides. Hetkel hõlmab tootevalik kodukasutajatele mõeldud ruuteritest ja klientseadmetest kuni 72-tuumaliste ülivõimsate enterprise klassi seadmeteni. Samuti pakutakse väga suurt valikut traadita tehnoloogial baseeruvaid seadmeid alates kodustest tugijaamadest ning klientseadmetest kuni võimsate raadiolingi seadmeteni.

Tutvustamaks RouterOS võimalusi ning õpetamaks kasutajaid efektiivsemalt ning optimaalsemalt seadistama tarkvara ning riistvara võimalusi, on välja töötatud oma treeningprogramm. Lisaks tootepõhisele infole antakse põhjalik ülevaade ka kogu kasutusel olevatest võrgutehnoloogiast ja protokollidest laiemalt. Vaata ka http://www.mikrotik.com/training/.

Koolitajaks on Rein Põdra, kes on üks ametlikest Mikrotik koolitajatest Eestis ja on tegelenud selle valdkonnaga üle 10 aasta. Ajakava ja lisainfo koolituste kohta: MikroTik koolitused Tagasi uudiste juurde