Avaleht / E-pood / Muud võrgutooted

Muud võrgutooted

5 toodet
Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s,...
Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +70C UF-RJ45-1G Ubiquiti 1.00 pc(s) Yes 60 g CL109:6:2017-04-01 0.06 kg 0.04 kg 100 m RJ-45 UF-RJ45-1G Copper SFP 0 to +70C 0.02 kg 70 mm 110 mm 20 mm 0.000154 m³ 10/100/1000 Mbit/s
€15.25
€14.95
Ubiquiti UDC-1 SFP+, Copper, Direct Attach Cable,...
Ubiquiti UDC-1 SFP+, Copper, Direct Attach Cable, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 1 m, 0 to +70C UDC-1 Ubiquiti 12 month(s) 0.10 kg 0.09 kg UDC-1 SFP+ 1 m Copper SFP+ 0 to +70C 5.00 mm CL109:6:2017-04-01 10.00 g 10/100/1000/10000 Mbit/s 1 m Direct Attach Cable Yes 1.00 pc(s) 0.00 m³ 0.01 kg 230.00 mm 270.00 mm
€17.56
€17.21
Ubiquiti UDC-3 SFP+, Copper, Direct Attach Cable,...
Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gb, 3m UDC-3 Ubiquiti 12 month(s) 0.10 kg 0.09 kg 3 m SFP+ UDC-1 UniFi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gb, 3m
€26.30
€25.78
Ubiquiti UF-MM-10G SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC,...
Ubiquiti UF-MM-10G SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, (2-Pack), 0 to +70C UF-MM-10G Ubiquiti 70 mm 20 mm 0.06 kg 110 mm 0.04 kg 1 pc(s) SFP+ 0 to +70C (2-Pack) UF-MM-10G Yes 60.00 g CL109:6:2017-04-01 Multi-Mode Fiber 0.02 kg 0.000154 m³ 10/100/1000/10000 Mbit/s 850 nm 300 m Dual LC
€40.67
€39.85
Ubiquiti UF-RJ45-10G SFP+, Copper, RJ-45, 10/100/1000/10000...
Ubiquiti UF-RJ45-10G SFP+, Copper, RJ-45, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Maximum transfer distance 30 m, 0 to +70C UF-RJ45-10G Ubiquiti 70.00 mm 20.00 mm 0.06 kg 110.00 mm 0.04 kg 1.00 pc(s) 30 m RJ-45 UF-RJ45-10G Copper SFP+ 0 to +70C 60.00 g 0.02 kg 0.00 m³ Yes CL109:6:2017-04-01 10/100/1000/10000 Mbit/s
€69.25
€67.87
1