Avaleht / E-pood / DIGITUS Fiber Optic DK-2522-02/3

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-02/3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC Multimode 50/125 m Duplex Length 2m Class OM3
ladu:
als_ee
tarneaeg 4-5 päeva
7 tükki
€9.53
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
ASSMANN ELECTRONIC
Toote kood:
DK-2522-02/3
Tüüp:
Patch cable - OM3
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Multimode
Omadused:
Halogen-free, ceramic ferrule
Pikkus:
2 m
Core / Cladding Diameter:
50 / 125 micron
Connector:
2 x SC multi-mode - male
Connector (Second End):
2 x SC multi-mode - male
Värv:
Aqua
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.