Avaleht / E-pood / DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 1m class OM3
ladu:
als_ee
tarneaeg 4-5 päeva
23 tükki
€7.87
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
ASSMANN ELECTRONIC
Toote kood:
DK-2533-01/3
Tüüp:
Patch cable - OM3
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Multimode
Omadused:
Booted, halogen-free, ceramic ferrule
Pikkus:
1 m
Core / Cladding Diameter:
50 / 125 micron
Connector:
2 x LC multi-mode - male
Connector (Second End):
2 x LC multi-mode - male
Värv:
Aqua
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.