Avaleht / E-pood / DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 3m

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 3m

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 3m multimode duplex halogenfree with protocoll OM3
ladu:
als_ee
tarneaeg 4-5 päeva
10 tükki
€10.91
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
ASSMANN ELECTRONIC
Toote kood:
DK-2532-03/3
Tüüp:
Network cable - OM3
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Multimode
Omadused:
Booted, halogen-free, ceramic connectors
Core / Cladding Diameter:
50 / 125 micron
Connector:
2 x LC multi-mode - male
Connector (Second End):
2 x SC multi-mode - male
Värv:
Aqua
Fibre Connector Size:
3 mm
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.