Avaleht / E-pood / DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um 1m

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um 1m

DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125µm singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 1m
ladu:
als_ee
tarneaeg 4-5 päeva
13 tükki
€10.21
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
ASSMANN ELECTRONIC
Toote kood:
DK-2933-01
Tüüp:
Patch cable
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Singlemode
Omadused:
Halogen-free, ceramic ferrule
Pikkus:
1 m
Core / Cladding Diameter:
9 / 125 micron
Connector:
2 x LC single-mode - male
Connector (Second End):
2 x LC single-mode - male
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.