Avaleht / E-pood / DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit mit Messprotokoll orange OM2
ladu:
als_ee
tarneaeg 4-5 päeva
11 tükki
€10.08
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
ASSMANN ELECTRONIC
Toote kood:
DK-2532-02
Tüüp:
Patch cable - OM2
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Multimode
Omadused:
Halogen-free, ceramic connectors
Pikkus:
2 m
Core / Cladding Diameter:
50 / 125 micron
Connector:
2 x LC multi-mode - male
Connector (Second End):
2 x SC multi-mode - male
Värv:
Orange
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.