Avaleht / E-pood / D-Link DEM-220T SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100...

D-Link DEM-220T SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m

ladu:
acc
tarneaeg 3-4 päeva
2 tükki
€17.93
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
D-Link
Toote kood:
DEM-220T
Garantii:
24 month(s)
Net weight:
0.03 kg
Gross weight:
0.04 kg
WEEE tax:
Yes
Tare other:
10.00 g
Paper/Pasteboard:
40.00 g
Producer product name:
DEM-220T
Meedia tüüp:
Single-Mode Fiber
Form Factor:
SFP
Embeeded battery:
No
Gross width (mm):
45.00 mm
Gross height (mm):
20.00 mm
Andmete edastuse kiirus:
10/100 Mbit/s
Wavelength:
1550/1310 nm
Maximum transfer distance:
20000 m
Ühenduspesa tüüp:
Single LC
Plastic (No PET):
30.00 g
Packing quantity:
1.00 pc(s)
Volume (m3):
0.00 m³
Tare weight (kg):
0.01 kg
WEE classification:
CL109:6:2017-04-01
Gross depth (mm):
100.00 mm
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.