Avaleht / E-pood / MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km

MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km

MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm Dual LC-connector DDM
ladu:
als_ee
tarneaeg 4-5 päeva
1 tükki
€46.37
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
MIKROTIK
Toote kood:
S-C47DLC40D
Seadme tüüp:
SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single-mode
Form Factor:
Plug-in module
Cabling Type:
1000Base-CWDM
Andmete edastuse kiirus:
1.25 Gbps
Optical Wave Length:
1470 nm
Max Transfer Distance:
40 km
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.