Avaleht / E-pood / MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km

MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km

MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm Dual LC-connector DDM
ladu:
als_ee
tarneaeg 4-5 päeva
1 tükki
€175.16
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
MIKROTIK
Toote kood:
S+C57DLC10D
Seadme tüüp:
SFP+ transceiver module - LC single-mode
Form Factor:
Plug-in module
Cabling Type:
10GBase-CWDM
Andmete edastuse kiirus:
10 Gbps
Optical Wave Length:
1570 nm
Max Transfer Distance:
10 km
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.