Avaleht / E-pood / Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x1G SFP, LANBase

Catalyst 1000 24port GE, Full POE, 4x1G SFP, LANBase

ladu:
tdb
tarneaeg 3-4 päeva
3 tükki
€2 356.74
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
CISCO
Toote kood:
C1000-24FP-4G-L
Tüüp:
Cisco Catalyst 1000 Series Switch
Standard:
802.1D STP802.1p CoS Prioritization802.1Q VLAN802.1s802.1w802. 1X802.1ab LLDP BT v4.0802.3ad802.3af & 802.3at802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX & 1000BASE-T802.3 10BASE-T802.3u 100BASE-TX802.3ab 1000BASE-T802.3z 1000BASE-X RMON I & II SNMP v1, v2c, and v3802.3az802.3ae 10 GbE802.1ax
Kasutajaliides:
24x 10/100/1000 Ethernet PoE+4x 1G SFP uplinkConsole ports: RJ-45, USB mini-B, USB-A
DataTransferRate:
Forwarding bandwidth: 6.4 Gbps (FE), 28 Gbps (1G), 64 Gbps (10G)Switching bandwidth: 12.8 Gbps (FE), 56 Gbps (1G), 128 Gbps (10G)Forwarding rate: 9.52 Mbps (FE), 41.67 Mbps(1G), 95.23 Mbps (10G)
NetworkCables:
10BASE-T ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 3, 4, or 5 Unshielded Twisted Pair (UTP) cabling100BASE-TX ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 5 UTP cabling1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling1000BASE-T SFP-based ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cablingCAB-CONSOLE-R J45 Console cable 6 ft. with RJ-45CAB-CONSOLE-USB Console cable 6 ft. with USB Type A and mini-B connectors
Duplex:
Half / Full
SwitchingMethod:
-
MACAddressTable:
16 K
VLAN:
Up to 4, 094 VLANs
DataBuffer:
-
Turvalisus:
-
Mirroring:
-
LED:
Per-port status: link integrity, disabled, activitySystem status: System
Võimsus:
PoE budget: 370 W
Pakendi sisu:
-
Süsteemi nõuded:
-
laius:
174.8 mm
Sügavus:
135.9 mm
Kõrgus:
17.3 mm
Kaal:
4.600 kg
GrossWeight:
-
Garantii:
-
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.