Avaleht / E-pood / INTELLINET Gigabit Ethernet SFP Mini-GBI

INTELLINET Gigabit Ethernet SFP Mini-GBI

INTELLINET Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver 1000Base-LX LC Single-Mode Port Distance support 20 km Wavelength 1310 nm
ladu:
als_ee
tarneaeg 4-5 päeva
1 tükki
€80.74
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
IC INTRACOM
Toote kood:
506724
Seadme tüüp:
SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single-mode
Form Factor:
Plug-in module
Cabling Type:
1000Base-LX
Andmete edastuse kiirus:
1 Gbps
Optical Wave Length:
1310 nm
Data Link Protocol:
GigE
Max Transfer Distance:
20 km
Mõõtmed:
1.3 cm x 5.5 cm x 1.2 cm
Kaal:
15 g
Tootjapoolne garantii:
3-year warranty
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.