Avaleht / E-pood / INTELLINET 302709 Intellinet Fiber optic

INTELLINET 302709 Intellinet Fiber optic

INTELLINET 302709 Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode
ladu:
als_ee
tarneaeg 3-4 päeva
38 tükki
€6.47
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
IC INTRACOM
Toote kood:
302709
Tüüp:
Patch cable
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Singlemode
Pikkus:
2 m
Core / Cladding Diameter:
9 / 125 micron
Connector:
2 x LC single-mode - male
Connector (Second End):
2 x LC single-mode - male
Värv:
Yellow
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.