Avaleht / E-pood / INTELLINET 302754 optic cable 3m

INTELLINET 302754 optic cable 3m

INTELLINET 302754 optic patch cable LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode
ladu:
als_ee
tarneaeg 3-4 päeva
66 tükki
€7.79
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
IC INTRACOM
Toote kood:
302754
Tüüp:
Network cable - OM3
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Multimode
Omadused:
Halogen-free
Pikkus:
3 m
Core / Cladding Diameter:
50 / 125 micron
Connector:
2 x LC multi-mode - male
Connector (Second End):
2 x LC multi-mode - male
Värv:
Aqua
Tootjapoolne garantii:
3-year warranty
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.