Avaleht / E-pood / INTELLINET 302693 optic cable RJ45 1m

INTELLINET 302693 optic cable RJ45 1m

INTELLINET 302693 optic patch cable LC-LC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode
ladu:
als_ee
tarneaeg 3-4 päeva
1 tükki
€5.54
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
IC INTRACOM
Toote kood:
302693
Tüüp:
Patch cable - OS2
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Singlemode
Pikkus:
1 m
Core / Cladding Diameter:
9 / 125 micron
Connector:
2 x LC single-mode - male
Connector (Second End):
2 x LC single-mode - male
Värv:
Yellow
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.