Avaleht / E-pood / UBIQUITI 10Gbps SFP+ 2xLC Single-Mode

UBIQUITI 10Gbps SFP+ 2xLC Single-Mode

UBIQUITI 10Gbps SFP+ 2xLC Single-Mode 1310nm 10km - 20 Pack
ladu:
als_ee
tarneaeg 3-4 päeva
3 tükki
€829.36
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
UBIQUITI NETWORKS
Toote kood:
UF-SM-10G-20
Seadme tüüp:
SFP+ transceiver module - LC single-mode
Packaged Quantity:
20 (specifications are for single item)
Form Factor:
Plug-in module
Andmete edastuse kiirus:
10 Gbps
Optical Wave Length:
1310 nm
Data Link Protocol:
10 GigE
Max Transfer Distance:
10 km
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.