Avaleht / E-pood / UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ 10Gbps pack

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ 10Gbps pack

UBIQUITI UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC MM Fiber 850nm 20-Pack
ladu:
als_ee
tarneaeg 3-4 päeva
2 tükki
€371.71
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
UBIQUITI NETWORKS
Toote kood:
UF-MM-10G-20
Seadme tüüp:
SFP+ transceiver module - LC multi-mode
Packaged Quantity:
20 (specifications are for single item)
Form Factor:
Plug-in module
Andmete edastuse kiirus:
10 Gbps
Optical Wave Length:
850 nm
Data Link Protocol:
10 GigE
Max Transfer Distance:
300 m
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.