Avaleht / E-pood / UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable SR LC-UPC/LC-UPC 0.5m
ladu:
als_ee
tarneaeg 3-4 päeva
10 tükki
€4.75
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
UBIQUITI NETWORKS
Toote kood:
UOC-0.5
Tüüp:
Patch cable - OM3
Tehnoloogia:
Fibre optic
Type of Fibre Optics:
Multimode
Pikkus:
0.5 m
Core / Cladding Diameter:
50 / 125 micron
Connector:
2 x LC multi-mode - male
Connector (Second End):
2 x LC multi-mode - male
Värv:
Turquoise
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.