Avaleht / E-pood / Switchid / UBIQUITI UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC

UBIQUITI UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC

UBIQUITI UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC Multi-Mode Fiber 850nm 550m - 20-Pack
ladu:
als_ee
tarneaeg 3-4 päeva
2 tükki
€179.26 €175.67
Detailinfo
Kommentaarid / Küsimused (0)
Tootja:
UBIQUITI NETWORKS
Toote kood:
UF-MM-1G-20
Seadme tüüp:
SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode
Packaged Quantity:
20 (specifications are for single item)
Form Factor:
Plug-in module
Andmete edastuse kiirus:
1.25 Gbps
Optical Wave Length:
850 nm
Data Link Protocol:
GigE
Max Transfer Distance:
550 m
Lisa kommentaar / küsimus
Kommentaarid ja küsimused puuduvad.