Firmast

“Meie juures võib klient kindel olla, et kliendile ei pakuta mitte seda mida ta tahab, vaid seda mida tal ka reaalselt vaja on. ”
Avaleht / Firmast

Põhitegevusalad

 • Arvutisalong (kõik riistvarast, Dell, HP ja ML partner; teised tootjad: Lenovo, LG, Samsung, Asus jpt.)
 • IT seadmete hooldus ja remont
 • Suurte kogemustega hooldusmeeskond
 • SAF raamatupidamistarkvara
 • CompuCash müügisüsteemid (Tartu kontor)
 • Traadita andmesidesüsteemid
 • Microsoft'i erinevad tarkvara lahendused - serverid (Microsoft Server, SQL, Exchange...), kontoritarkvara (Office, Office 365)
Võimalus tellida kõik ettevõtjat huvitavad infotehnoloogia lahendused ühest kohast. PC Expert'i spetsialistid on läbinud vastavad koolitused ning sellekohased eksamid. Pakkumaks klientidele kaasaegseid lahendusi on PC Expert Microsofti partnerlusprogrammi liige. Microsofti partnerlusprogrammi liikmeteks on sõltumatud ettevõtted, kes kasutavad Microsofti tehnoloogiaid erineva suurusega era- ja avaliku sektori klientide äriprobleemide lahendamiseks või võimaluste parandamiseks. Need partnerid kasutavad Microsofti tarkvara selliste lisaväärtusega teenuste pakkumiseks nagu integreerimine, nõustamine, tarkvara kohandamine, rakenduste arendamine, e-äriga seotud lahenduste arendamine, veebirakenduste majutus, tehniline koolitus ja tugi ning litsentsimisteenused. Nad kasutavad Microsofti tarkvara ka tarkvara- ja riistvaralahenduste loomiseks ja levitamiseks. Microsofti partnerlusprogrammi liikmed on Microsoftist sõltumatud äriüksused, kel pole Microsoftiga mingisugust seost esinduse, äripartneri ega ühisettevõtte näol. PC Expert ettevõtetel on „Microsoft Certified Partner" staatus.

Pädevusvaldkondadest on meil sertifitseeritud:
 • Silver Midmarket Solution Provider
 • Silver Small and Midmarket Cloud Solutions

PC expert koondab järgmised ettevõtted ja koostööpartnereid

A&Ü Majandustarkvara OÜ Alates 1995. aastast tegeles A&Ü Majandustarkvara OÜ raamatupidamisprogrammi SAF edasimüügi ja hooldusega ning ka kassasüsteemide ja kassaseadmete müügi ja ööpäevaringse hooldusega. Praegusel hetkel tegeleb nende teenuste teostamisega Infosüsteemide OÜ.

Infosüsteemide OÜ Firma tegevusvaldkond on arvutite ja kõige arvutiga seonduvaga müük ja hooldus. Infosüsteemide OÜ on Dell ja ML Novator volitatud edasimüüja Lõuna-Eestis ning meie firma on ML Novator volitatud garantiipartner, omades õigust arvuteid lahti võtta ja pakkudes ka Ekspressgarantiid ehk kliendi juures tehtavat garantiiremonti.

Koostööpartnerid

 • Confemar OÜ (Pärnus) on ML Novator volitatud edasimüüja ja garantiipartner. Confemar OÜ tegeleb kassasüsteemide müügi ja ööpäevaringse hooldusega.
 • SkyTehnika OÜ pakub professionaalset, kuid siiski tasukohast tarkvara arendusteenust. Peamiselt ollakse keskendunud spetsiaalsete veebirakenduste loomisele, mis on täielikult administreeritavad ja mis on loodud silmas pidades just konkreetse kliendi soove ning ärivajadusi.